Klik op de kolomtitels voor sortering en/of geef een (deel) van de naam, nummer of categorie in de zoekbox in voor een snelle zoekactie / Fill in name or BIB for a quick search

FINALE RESULTATEN

voor problemen of vragen in verband met de uitslag / Questions about the results stefaan@bibtiming.be

Wij beantwoorden uw vragen asap / We answer as soon as possible

RANKBIBnrNaam/NameCat.ClubGemeenteRANK CATTotaal
1717Blirouk MohamedM2KKS KortrijkKortrijk11:03:55
2732Serroen NicoM2AA GentWevelgem21:04:12
3654Moeyaert JorisM2-Langemark31:05:41
4625Devos GerdM2DCLADentergem41:06:49
5751Cottyn JannesM2AVR RoeselareOostnieuwkerke51:06:50
6733Voet BjörnM3MACW DiksmuideBoezinge11:07:03
7605De Blander GuyM3ACGPamel21:07:31
8764Vanhaelewyn AndyM2AV ingelmunsterIngelmunster61:08:25
9687Verbeke TimM2Ardillesteam - KrekenlopersSint-Laureins71:11:10
10655Mortier FilipM2ACWSint-Niklaas81:11:38
11756Von Goethem FilipM3ACW WAASLAND St NiklaasSt Gillis Waas31:12:47
12612Debisschop KennyM2kasvoHorebeke91:13:28
13667Toye TomM2-Moen101:13:46
14644Lasoen FilipM3SMO TriatlonEeklo41:14:00
15713Taelman LucienM4Leren Lopen met LucienWaregem11:14:49
16648Libbrecht NielsM3BEHOHertsberge51:15:05
17737Royaert GeertM3AVMO TieltTielt61:15:21
18610De Grande ChristopheM3AC WaaslandSinaai71:15:32
19684Vandesteene KristM3-Waregem81:15:50
20672Van Hollebeke JanM2Beverhout BeernemOostkamp111:16:39
21657Parmentier AnnV2AZWIngooigem11:17:14
22710Lefebvre JelleM2-Oostnieuwkerke121:18:21
23690Verleyen CarloM4GrijslokeIngooigem21:18:49
24619Deslee MatthiasM2-Wevelgem131:18:57
25724Brouckaert BernardM3-Gits91:19:05
26606De Brauwer HenkM4M.T.V.Waarschoot31:19:24
27653Merlier DirkM4Joggingclub WaregemWaregem41:19:28
28659Plets LievenM4Managers Marathon ClubGent51:19:36
29624Desnouck BenM2KTDCKortrijk141:19:39
30742Gheeraert JonasM2-Zulte151:19:51
31723Clauwaert ChristM4Energy to run - NazarethNazareth61:20:23
32651Marchand KurtM2-Anzegem161:21:24
33761Geldhof PeterM3-Anzegem101:21:25
34738Van Eenooghe EddyM4AVE IngelmunsterIngelmunster71:21:57
35673Van Rijckeghem WardM3-Merelbeke111:22:16
36775Stroeykens KarelM3ACKO KortembergErps - Kwerps121:22:30
37765Ghesquiere FrankyM3Dwars door WervikWervik131:23:03
38666Tancré DimitriM2-Wevelgem171:23:27
39694Waelkens MarcM3GrijslokeAnzegem141:23:28
40604Cuypers NikM2IngelmunsterIngelmunster181:23:52
41596Bourgeois DavidM3IngelmunsterIngelmunster151:23:52
42727Track RonyM3IVAC IzegemIzegem161:24:01
438854STRIO M-11:24:11
44763Vandamme KristofM2-Wervik191:24:30
45882familie LobbensTRIO M-21:24:31
46712Vanhoutegem KristofM2-Waregem201:24:37
47628D'Hondt FrederikM2KTDCKortrijk211:24:50
48608De Cock EvaV2-Gent21:24:51
49626D'Haene RudyM4GrijslokeWortegem-Petegem81:24:55
50616Delaere AnnickV3GrijslokeAnzegem11:25:05
51691Verleysen VincentM2-Gent221:25:07
52664Seynhaeve JanM3-Wevelgem171:25:08
53745Bouttelegier BartM3-Boezinge181:25:27
54762Koopman DirkM4-Wervik91:25:30
55757Lamont ChristopheM3Kasvo OudenaardeElsegem191:25:39
56620Desmet StevenM2AbrisoOtegem231:26:01
57685VanmarckeV3--21:26:04
58730Claerbout GhislainM3-Anzegem201:26:37
59681Vandenheede Jean-MarieM4GrijslokeKaster101:26:46
60645Lauwers FrankM3AbrisoAvelgem211:26:49
61731Staelens TonnyM3GrijslokeVichte221:26:51
62767Herpol SammyM3GrijslokeIngooigem231:27:02
63749Van Der Heyden JanM4JC oosterzeleOosterzele111:27:03
64718Rogge StevenM3-Oudenaarde241:27:23
65674Van Speybroeck MauriceM4JC AalterErtvelde121:27:51
66689Vercruysse ChristopheM2IngelmunsterWaregem241:28:53
67675Van Vracem HermanM4AVKAHemiksem131:29:06
68640Jourdain PhilippeM3AbrisoWattrelos251:29:19
69617Deleu WesleyM2-Gits251:29:37
70770Claeys BertM2-Oudenaarde261:29:38
71618Demaré EricM4GrijslokeAnzegem141:29:40
72776Carlier AnthonyM2-Dottenijs271:29:53
73702Tant HendrikM3-Anzegem261:29:56
74602Coussée KoenraadM4AVRLichtervelde151:30:28
75696Wylin JosM4-Heestert161:31:20
76753Willequet EricM4Jogging KluisbergenKluisbergen171:31:33
77754Valepijn AnnV4Jogging KluisbergenKluisbergen11:31:42
78771Vankeirsbilck SoniaV3De latemse loperSt Martens Latem31:31:48
79614Dejaegere Jean-ClaudeM4-Kortrijk181:32:45
80755Pollet BertM2-Ingooigem281:32:48
81622Desmet PieterM2Joggingclub WaregemWaregem291:32:53
82698De Fruytier LucM3-Wortegem-Petegem271:33:28
83688Vercouter GeertM3GrijslokeWaarmaarde281:33:33
84663Serry BartM2-Balegem301:33:35
85881The SnipersTRIO M-31:33:39
86703Van Honacker ChrisM3-Desselgem291:33:48
87635Hast MarioM3Loop je fit ZedelgemZedelgem301:34:01
88722De Sutter DirkM3Run for fun - ZwalmZwalm311:34:16
89743Vanderjeugt WimM3-Boezinge321:34:18
90595Beetens ChristopheM2GrijslokeRonse311:34:19
91734Martens FloorV2VACBVL Beveren LeieWaregem31:34:22
92729Dupont ClarickM3-Lauwe331:34:24
93683Vandeputte FredericM2-Vichte321:34:29
94638Hugelier JohanM3-Ingelmunster341:34:41
95597Boute MartineV3KrekenlopersWaarschoot31:34:55
96774Verkerken BartM3De latemse lopersclubSt Martens Latem351:35:01
97707Delbeke PeterM3-Otegem361:35:05
98748De Rynck BrunoM2Flac PoperingePoperinge331:35:16
99671Van Haute ChrisM4GrijslokeMoen191:35:18
100721Steen ValerieV2IVAC IzegemIzegem41:35:22
101636Hollemaert DavidM2-Oudenaarde341:35:29
102632Geiregat MatthiasM2GrijslokeOudenaarde351:35:33
103661s Heeren Paul-HenriM3-Gent371:35:42
104735Martens PatrickM4NLT Avelgem (triatlon)Waregem201:36:18
105652Meersschaert GeertM4GrijslokeElsegem211:36:23
106599Cnockaert PeterM3-Wortegem-Petegem381:36:38
107676Vandaele WouterM2-Ruiselede361:36:41
108719Rogge PhilipM3-Anzegem391:36:53
109726Schepers JoeriM3Jogging AalterAalter401:36:54
110746De Vrieze LucM3JC AalterDeinze411:37:03
111695Willems FroukjeV2-Kluisbergen51:37:14
112736Jacobs JohnM4-Meulebeke221:37:20
113665Stoops VincentM2-Leuven371:37:25
114637Holvoet NicolasM2-Munte381:37:29
115773Tytgat DavyM2-Deerlijk391:37:29
116634Hanssens ChristineV4GrijslokeOudenaarde21:37:39
117715Vandendriessche BartM3-Anzegem421:37:53
118701Tant PieterM2-Anzegem401:38:18
119629Duyvejonck TommieM2-Wielsbeke411:38:32
120779Declercq PatrickM4-231:38:47
121609De Cock OlivierM2Managers Marathon ClubOudenaarde421:38:53
122593Audenaert GlennM2-Zottegem431:39:06
123752Verhulst JanM3-Waregem431:39:09
124883The good, the bad en the uglyTRIO G-11:39:39
125647Levrau PatrickM2-Waregem441:39:47
126594Baert FrankyM4GrijslokeSint-Eloois-Vijve241:39:54
127744De Deken JanM2-Ouwegem451:39:57
128876KLJ Tiekakewa 1TRIO G-21:40:04
129714Cuypers PhilipM4-Gillingham - Kent (England)251:40:42
130708Mahieu PieterM2-Gijzelbrechtegem461:40:58
131725Devogelaere WimM3-Anzegem441:41:12
132769Hanssens DirkM4joggingclub deerlijkDeerlijk261:41:25
133678Vandenbulcke FrancisM4-Mouscron271:41:27
134778Bol YannickM3Kluisbergen451:41:31
135603Crommelinck KurtM3World Runners Belgium - ATS-RUNGijzenzele461:41:42
136677Vandenbroucke LucienM5-Deerlijk11:41:47
137679Vandendriessche TonyM4GrijslokeAnzegem281:41:47
138607De Bruyne MarcM4GrijslokeWortegem-Petegem291:42:11
139760Tyvaert PietM3-Zulte471:42:14
140627D'Hondt GregoryM2-Avelgem471:42:26
141759Verhoestraete JoM3joggingsclub waregemWaregem481:42:41
142649Ligneel GinoM4-Waregem301:42:51
143699Messiaen RudyM4-Gijzelbrechtegem311:42:55
144768Van De Kerckhove DominiqueM4-Wannegem321:43:12
145591Aernout StevenM2IngelmunsterOostrozebeke481:43:25
146716Annerel LieveV3JTT TienenTienen41:43:35
147697Maiheu Jean-PierreM5-Vichte21:44:14
148639Huggett SylvieV5Hastings runnersUK (Hastings)11:44:40
149709Carter GrahamM3GrijslokeElsegem491:44:41
150739Decrop WillyM5-Kruishoutem31:45:22
151601Cosyns FenM2-Anzegem491:45:28
152693Veys PatrickM4Joggingclub WaregemWaregem331:45:34
153692Vermeersch ErikM4Joggingclub WaregemWaregem341:46:19
154750Taghon KurtM3JC AalterZomergem501:46:30
155670Van Eesvelde DagmarV2Joggingclub AalterErtvelde61:46:30
156741De Daede LievenM3JC AalterAalter511:46:31
157720Colle StephanM2-Desselgem501:46:46
158662Sabbe StephanM4KrierecrossersDeerlijk351:47:07
159879KLJ Tiekakewa 4TRIO G-31:47:08
160878KLJ Tiekakewa 3TRIO G-41:47:35
161600Coryn PaulM4-Deinze361:47:43
162777Vanoverbeke NicolasM2-Harelbeke511:47:44
163877KLJ Tiekakewa 2TRIO V-11:47:59
164880The Forsyth'sTRIO M-41:49:04
165650Maes BenjaminM2AbrisoBeveren-Leie521:49:42
166611De Smet LucM5Joggingclub ZomergemZomergem41:49:57
167886BezomiTRIO G-51:50:01
168631Geiregat ElieM4GrijslokeZottegem371:50:04
169728Hardeman KoenM2-Westouter531:50:31
170621Desmet ClaudeM3-Deerlijk521:50:59
171680Vandendriessche ElsV3-Deerlijk51:50:59
172706Vanovertveldt BiancaV3-Kerkhove61:52:12
173686Verbeke JohanM3Leren Lopen met LucienWaregem531:54:18
174613Defruyt RonaldM5BSRTZedelgem51:55:52
175758Gosseye PhilippeM3-Elsegem541:56:26
176766Sartrys PhilippeM4Dwars door WervikWervik381:58:17
177656Ottevaere ElkeV2GrijslokeKaster71:58:44
178642Lahaye LaurentM3-Desselgem551:59:43
179747Bolssens RomainM4-Kieldrecht392:03:12
180641Kitson TerryM5Hastings runnersUK (Hastings)62:04:23
181669Van Der Meersch MarijkeV4GrijslokeWortegem-Petegem32:04:54
182682Vandeputte ShirleyV3-Waregem72:08:03
183705Clarke JamesM2-Banbridge (Ireland)542:18:00
184704Clarke AmandaV5-Banbridge (Ireland)22:18:03
185700Sinnesael NathalieV2-Desselgem82:18:53
186660Ramsey JulietteV3Hastings runnersUK (Hastings)82:30:43